Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

20 березня 2023 - 10:10

На сьогодні, 20 березня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 24 009 споживачів у 70 населених пунктах Запорізької області.

Протягом 17-19 березня ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 4 472 споживачів.На Оріхівщині енергетики заживили 817 домівок, що були знеструмлені раніше через ворожі обстріли.

По м. Запоріжжя в суботу та цієї ночі в електромережах мали місце 2 технологічних порушення, внаслідок яких переривалося енергопостачання 2805 та 850 абонентів відповідно. Обидва порушення були усунуті в оперативному порядку, енергопостачання запоріжців відновлено.

По Гуляйпільському районному відділенню, а також по Степногірській дільниці через бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

На ранок в Запоріжжі має місце 1 одиничне відключення. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

За минулу добу ситуація із газопостачанням змін не зазнала. За інформацією АТ «Запоріжгаз» на сьогодні на підконтрольних територіях області без газопостачання знаходиться 14 560 побутових споживачів у 37 населених пунктах.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За минулу добу нові повідомлення про руйнування або пошкодження об’єктів водопостачання не надходили. За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 13 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 10 об’єктів водопостачання (у т.ч. 2 каналізаційні насосні станції, 6 артезіанських свердловин, 2 водонапірні башти), 200 метрів водопровідних та 40 метрів каналізаційних мереж. Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень.

З початку збройної агресії рф у м. Запоріжжя внаслідок обстрілів вибуховими хвилями були пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами) на 19 котельнях, 3 центральних теплових пунктах та насосних.На центральній котельні м. Вільнянськ внаслідок обстрілу також були пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами).Для можливості здійснення господарської діяльності та забезпечення безпечних умов праці персоналу на всіх котельнях, теплових пунктах та насосних пошкоджені віконні прорізи були тимчасово закриті плитами ОSB.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Гуляйполе, Оріхів, Гуляйпільське, Червоне, Степове, Залізничне, Ольгівське, Новоданилівка, Мала Токмачка, Малинівка, Новоандріївка, Чарівне, Білогір'я, Преображенка, Полтавка, Кам'янське, Малі Щербаки.

Надійшло 3 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об'єктів інфраструктури.

Читайте також

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками