Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Представники духовенства спільно з обласною владою обговорили організацію святкування Великодніх свят

6 квітня 2023 - 09:40

Начальник ЗОВА Юрій Малашко зустрівся з представниками духовенства, аби обговорити безпекові аспекти організації проведення богослужінь та відзначення пасхальних днів на території області в умовах воєнного стану.

До зустрічі долучилися заступник голови ОДА Віталій Сиволап, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко, директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко, а також представники релігійних конфесій.

  • У темні часи як ніколи люди потребують світла, і від Великодніх свят очікують моральної підтримки та настанови, зміцнення віри та світлої надії. Тож окрім духовного наставництва, всі маємо дбати про безпеку громадян. Нехтуючи всіма етично-моральними людськими нормами, ворог нищить все світле та мирне. Тож не варто сподіватися на затишшя у святкові дні, бо не виключається можливість ворожих атак. А тому головна щоденна задача кожного - безпека здоров'я і життя, своє власне і оточуючих людей, бо кожне життя безцінне. Не нехтувати сигналами повітряної тривоги, перебувати в укриттях, провести Великодні свята в безпеці, по можливості без масових скупчень, - зауважив Юрій Малашко.

Як зазначила Зінаїда Бойко, задля безпеки громадян за можливості необхідно зменшити кількість людей, які одночасно будуть перебувати у храмах і максимально використовувати можливості онлайн-формату святкування.

Представники поліції повідомили, що цього року теж діятимуть певні обмеження на проведення служб у храмах. Під час богослужінь, у разі повітряної тривоги, всі присутні мають спускатися у сховища при храмах, а у разі їх відсутності – пройти в найближче укриття. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я