Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародна допомога посилила комунікацію обласної влади та громадян

7 квітня 2023 - 16:30

Завдяки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» вдалося розв’язати ключову проблему для покращення зв'язку з жителями Запорізької області, у тому числі з тимчасово окупованих територій.

В рамках міжнародного проєкту Запорізький обласний контактний центр отримав необхідне технічне забезпечення для організації роботи у воєнний час. Оскільки війна ускладнила комунікацію з громадянами, працівникам щоденно доводиться боротися з новими викликами. Навантаження на контактний центр значно збільшилося, оскільки вільна територія Запорізької області стала другою домівкою для тих, знайшов тут притулок через війну. 

  • Міжнародні партнери підтримали наш регіон та надали технічну підтримку для безперебійної, мобільної роботи центру за графіком у будь-якій локації, попри сигнали “повітряної тривоги”. Це дає нові можливості щоденно оперативно реагувати на звернення наших громадян, адже завдяки обладнанню частина працівників має можливість працювати дистанційно. І головне - впровадження чат-бота дозволить людям навіть на окупованих територіях отримати всю необхідну інформацію, бути з нами на зв'язку. Зараз він вже працює у тестовому режимі, - зазначив начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко.

Так, звернутися до контактного центру можуть мешканці з усіх районів Запорізької області. Важливо, що вхідні дзвінки є безплатними. Окрім цього, оператори гарячої лінії активно опрацьовують питання викрадених та зниклих безвісти цивільних осіб,  а найближчим часом готуються до великої кількості дзвінків щодо механізмів надання компенсації за пошкоджене або зруйноване житло внаслідок російської агресії тощо. 

Наразі чат-бот наповнюють інформацією та тестують. Основним його завданням є зменшення навантаження на операторів, адже у звичному режимі до центру надходило до 800 звернень в день.

Завдяки технічному оснащенню партнерів нарешті з'явилась можливість відновити проведення прямих “гарячих” телефонних ліній з керівництвом обласної адміністрації, тому в квітні жителі Запорізької області за відповідним графіком можуть звернутися телефоном до начальника Запорізької ОВА Юрія Малашка та його заступників з болючими та нагальними питаннями. Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни

У Держприкордонслужбі чекають на вмотивованих військовослужбовців

Уряд та обласна влада спільно працюють над вирішенням нагальних проблем регіону

У Запоріжжі проведуть форум з працевлаштування «Кар’єрний старт. Нові можливості для молоді»

Електронне бронювання працівників через Дію: як це працює

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 450 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.07.2024