Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Очільник ЗОВА про оперативну ситуацію в області

8 травня 2023 - 11:50

Про ситуацію на тимчасово окупованих територіях Запорізького регіону розповів Юрій Малашко в прямому етері “Радіо Свободи”.

“Колаборанти разом із сім’ями виїжджають із захоплених територій та закликають людей, які отримали російські паспорти робити те ж саме. Боячись неминучої деокупації, рашисти намагаються залякати місцеве населення. Водночас з цим люди повертаються до своїх домівок, побоюючись, що рашисти розграбують їх.

Окупанти попереджають населення регіону про контрнаступ ЗСУ та вивозять людей, зокрема до Бердянська. Після цього вивозять до росії через Крим, або Донецьку область.

Вояки рф нарощують кількість живої сили в Запорізькому регіоні та активно обстрілюють область, застосовуючи здебільшого артилерію та РСЗВ. 

Окупанти скасували деякі заходи до 9 травня та запровадили комендантську годину, ввели заборони на масове скупчення людей. 

Закликаю всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та берегти свої життя!”

 


 

Департамент культури та інформаційної політики


 

Читайте також

Зберегти життя і здоров’я: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.02.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 383 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1437-го дня війни

«Розподілена генерація, резерви, Пункти незламності, підготовлені служби – це основа виживання громад», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Комунікаційна кампанія «Зміцнені»: реабілітація – це коли можеш отримати фахову допомогу та повернути активне й самостійне життя

Пенсійні та страхові виплати: доступні способи ідентифікації

Зупинимо торгівлю людьми: інформаційна кампанія Нацполіції та фонду International Justice Mission

Здоровий спосіб життя: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання