Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі урочисто погасили марку присвячену бригадам «Гвардії Наступу»

9 травня 2023 - 14:40

Керівництво області з представниками правоохоронних органів та військовослужбовців урочисто погасили марку «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу». 

У заході взяли участь очільник ЗОВА Юрій Малашко, начальник ГУНП в Запорізькій області, полковник Артем Кисько, командир по роботі з особовим складом 15 бригади оперативного призначення НГУ, полковник Сергій Круглов, командир 8-го прикордонного загону ДПСУ Володимир Гудзула. 

Новий блок продовжує серію «Слава Збройним Силам України!» та цього разу містить три марки, на яких зображено бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України.

  • Понад рік триває повномасштабна війна. Такі події, як погашення марок на честь “Гвардії наступу” - знакові для нас всіх, особливо для Запорізької області та територій, якої мають бути деокуповані. Дуже правильний слоган «Час повертати своє» і ми повернемо!”, - запевнив Юрій Малашко.

Тираж блоку складає 235 000 примірників. Номінал кожної марки - 23 грн з позначкою F, вартість блоку – 69 грн. Окрім марки випущено конверт «Першого дня», а також немаркований художній конверт та три художні картки. Зібрані з 4 по 9 травня кошти за передзамовлення в Поштовому маркеті Укрпошти перерахують на допомогу та підтримку спецпідрозділів «Гвардії наступу».

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також