Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У День Європи в обласному центрі відкрили освітній хаб для дітей

9 травня 2023 - 16:50

Очільник ЗОВА Юрій Малашко долучився до відкриття освітнього хабу для дітей та принагідно вручив малечі корисні подарунки. 

  • Україна вже давно визначила свій курс у Європу, але ворог вирішив нам завадити жити у вільній та розвиненій європейській спільноті. Сьогодні ми маємо зробимо все можливе для того, щоб наші діти жили в мирі та спокої. Захищаємо найцінніше, виборюємо свободу і впевнено крокуємо до Європи!, - зауважив Юрій Малашко.

В освітньому хабі діти перебувають під наглядом дитячих психологів, які не тільки допомагають адаптуватися до живого спілкування, але й в ігровій формі навчають малечу. Відкриття новоствореного осередку в Запоріжжі присвятили до Дня Європи.

  • Ми створили освітній хаб, в якому дітки зможуть не тільки проводити час, але й отримувати знання. Так, в ігровій формі діти вивчають англійську мову. Також будуть проводити уроки з української мови. Останні роки дітки здобувають освіту онлайн, а тут вони будуть спілкуватися і навчатися разом, - сказав Олександр Кошелевич.

Відкриття освітнього осередку стало можливим завдяки грантовій підтримці від міжнародних партнерів та співпраці Приморської громади з ГО “Приморськ 24\7” та ГО “Безпека та добробут”. Як зазначили благодійники, вони вже готують шляхи розширення ініціативи та напрямків занять, щоб охопити більше дисциплін для навчання дітей.

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також