Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

1 червня 2023 - 12:30

На сьогодні, 01 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено протягом тривалого часу 66 населених пунктів. Загалом без енергопостачання залишаються 24 375 споживачів. 

Не минулося, на жаль, без нових руйнувань електромереж через обстріли окупаційних військ рф. Внаслідок цього в одному з населених пунктів Запорізького району вчора було порушено енергоживлення 356 домоволодінь та юридичних споживачів. Протягом кількох годин бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили пошкоджене обладнання та повернули місцевим мешканцям світло. 

Крім того, була усунута низка технологічних порушень в електромережах, що мали місце вчора зранку внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема: 

  • на території обслуговування Вільнянського міжрайонного РЕМ енергетики загалом заживили 664 абоненти; 
  • відновлено енергоживлення 43 домівок у Запоріжжі, що були знеструмлені на минулий ранок.Слід зазначити, що на Гуляйпільщині завершено роботи з відновлення енергопостачання 6 населених пунктів, заживлено загалом 1 090 родин.

Крім того, енергетикам вдалося відновити електропостачання ще в одному із населених пунктів Гуляйпільщини, яке було відсутнє з березня 2022 року. 

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 8-00 01.06.2023 відключено 38 населених пунктів Пологівського та Запорізького районів (14 566 абонентів), з них частково 14 населених пунктів Запорізького району (581 абонент).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації. По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 11 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 71 об’єкт (у т.ч. 1 каналізаційні очисні споруди, 4 водопровідні станції та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 16 водонапірних башт, 5 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі. Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 6 921 домоволодіння.

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном