Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Звернення Володимира Зеленського 01.06.2023

1 червня 2023 - 21:45

Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не піднімалося б питання ППО для України.

Але захист людей – це захист на всіх рівнях. Укриття мають бути доступними. Ніколи більше не має повторитися ситуація, як цієї ночі в Києві, коли люди прийшли в укриття, а укриття зачинене.

Це обовʼязок представників місцевої влади – дуже конкретний обовʼязок – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово. Боляче бачити недбале ставлення до цього обовʼязку. Боляче бачити втрати. І якщо обовʼязок на місцях не виконується, це прямий обовʼязок правоохоронців – притягати до відповідальності.

 



Читайте також

Діти Захисників і Захисниць із Запорізької області провели два тижні у В’єтнамі

До уваги біженців з зони бойових дій!

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

Професіоналізм та щоденна праця: у Запоріжжі відзначили співробітників Державної виконавчої служби

В Запоріжжі відбулося засідання Координаційної ради з питань утвердження національної та громадянської ідентичності

Три удари опівдні: Запоріжжя знову під вогнем керованих авіабомб

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: шкільні команди Енергодара та Кагарлика провели змагання з футзалу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 26 населених пунктах Запорізької області

Коли рахунок йде на хвилини: громади Запорізької області отримали пожежне спорядження

Без ризику для життя та здоров’я: правоохоронці та рятувальники закликають запоріжців святкувати Різдво та Новий рік відповідально

Четверо постраждалих та пожежа у багатоповерхівці: росіяни вчергове атакували Запоріжжя