Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Безпечне дитинство - майбутнє України: у Запорізькій області провели заходи до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2023 - 18:20

Збереження життя та здоров'я маленьких українців - пріоритет сьогодення. Попри спроби окупантів забрати щасливе дитинство, дітлахи вірять у свою державу та скорішу перемогу над ворогом, ростуть справжніми патріотами, які поважають звичаї, традиції, а головне - своїх захисників.

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей з урахуванням безпекових умов для малечі влаштували велике свято, яке не лише порадувало, але й допомогло набути нових корисних навичок та умінь. На захід завітали учні закладів загальної середньої освіти, в тому числі діти ВПО з тимчасово окупованих територій.

До привітань малечі долучилися представники обласної влади, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України тощо.

  • Найголовніша мета нас - дорослих - забезпечити щасливе майбутнє малечі. І все це будемо робите вже зараз, попри те, що триває широкомасштабна війна. Це особливо важливо зараз, коли країна-агресор наражає на небезпеку життя кожної дитини. Бажаю вам всім здоров’я та витримки, а все інше зроблять Збройні сили України і ми - дорослі. Слава України!, - зазначив Юрій Малашко.

Для гостей свята виступили юнацькі творчі колективи, крім цього, представники ГУ ДСНС в Запорізькій області та ГУНП в Запорізькій області підготували локації з пожежно-рятувальною технікою, піротехніками, фахівцями каністерапії, ювенальної поліції та кінологічного центру, психологами, а також різноманітними інтерактивами з безпеки та фотозонами.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Понад сотня команд і напружений фінал: у Запоріжжі пройшов обласний етап турніру «Шкільний м’яч»

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Хід зроблено: у Запоріжжі стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Запорізьку молодь, яка досліджує та популяризує історію України, запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії ім. Е. Зуба

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»