Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В обласному центрі привітали малечу з Міжнародним днем захисту дітей

2 червня 2023 - 13:20

Обласна влада продовжує активно підтримувати дітлахів пільгових категорій, зокрема тих, які виїхали з зони бойових дій. За дорученням голови Запорізької ОВА Юрія Малашка напередодні Міжнародного дня захисту дітей відпрацьовано питання організації безпечного простору для проведення святкового дня. Так, в обласному центрі відбулась низка заходів на базі районних хабів для внутрішньо переміщених осіб, а також організована святкова програма для дітей.

В концертному залі обласного центру для прийомних родин, опікунів та дитячих будинків сімейного типу з дотриманням безпекових умов  відбувся урочистий захід до Міжнародного дня захисту малечі. Тут зібралися 85 родин, серед яких й ті, які рятуючи своїх дітей від війни виїхали з небезпечних територій до обласного центру.

Принагідно відзначили працівників Служб у справах дітей, які долучилися до евакуації родин з дітьми до більш безпечних місць, а для малечі влаштували цікавий мистецький захід.

  • Нашим дітям бажаю миру, а батькам - можливість забезпечити гідні умови для них. На жаль, ворог робить все, аби ми не святкували та не згадували про тих, кого нема з нами. Хочу, щоб діти України мали справжнє дитинство. Разом будемо працювати на світле майбутнє дітлахів, - зазначив Юрій Малашко.

Начальниця Служби у справах дітей Антоніна Матвєєва наголосила, що організація таких мистецьких заходів допомагає малечі відчути захист та відволіктися від складних реалій війни. Особлива увага приділяється, зокрема дітям з числа ВПО та дітей, позбавлених батьківської турботи.

  • Незабаром, наші діти зможуть відпочити в Буковелі, в рамках ініціативи Першої Леді, та відчути справжнє літо. А сьогодні ми влаштовуємо традиційні свята в обласному центрі, щоб порадувати малечу. Наші діти дуже мужні, але, на жаль, занадто швидко стали дорослими. Сподіваюся, що дуже скоро до них повернеться справжнє та безтурботне дитинство, - зазначила посадовиця.

 


Департамент  культури та інформаційної політики

Читайте також

«До нас приїжджають діти з сусідньої області, адже в нас є укриття, а значить – можливість навчатися офлайн», – директорка однієї зі шкіл Запорізького району

Понад 10500 ноутбуків отримали школярі Запорізької області від ЮНІСЕФ

Понад 200 коптерів та іншої техніки передали військовим на Запорізькому напрямку

«У Збройних силах України повинна бути гендерна рівність», – 29-річна Катерина вирішила приєднатися до захисників

Безпека мешканців, підтримка бізнесу, підвищення якості освіти – Іван Федоров про головні виклики регіону

За матеріалами СБУ засуджено чергових колаборантів, які працюють на окупантів

Усиновлення дитини під час війни: що потрібно знати?

В регіоні допомагають людям подолати наслідки насильства

Міжнародні партнери допоможуть Запоріжжю з облаштуванням укриттів та підземних шкіл

Іван Федоров зустрівся з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я – обговорили медичні потреби регіону

Молодіжний центр “People.UA” відкрився у Запорізькій області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області