Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада посилює контроль за доступом до укриттів

3 червня 2023 - 14:30

Під головуванням керівника Запорізької ОВА Юрія Малашка відбулося позачергове засідання регіональної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

  • Події у столиці та в інших населених пунктах України змушують повертатися до питання готовності до укриття населення та  доступності сховищ. Весь фонд захисних споруд цивільного захисту на території Запорізької області має бути 100% вільнодоступним, - акцентував Юрій Малашко.

За дорученням Президента України у Запорізькій області спільно з територіальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та Головного управління Національної поліції у Запорізькій області  проводиться  повна ревізія всіх захисних споруд.

За підсумками засідання комісією прийнято рішення невідкладно забезпечити вільний, безперешкодний та цілодобовий доступ усіх мешканців області до сховищ, протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення, швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів, розташованих у зоні житлової забудови населених пунктів Запорізької області.

Наразі триває оперативне комісійне обстеження об'єктів  захисних споруд цивільного захисту на вільній території області та роз’яснювальна робота з власниками щодо порядку допуску населення. Крім цього, опрацьовується питання притягнення до відповідальності балансоутримувачів захисних споруд, якi не забезпечують виконання цієї норми.

Очільник ОВА наголосив, що  керівники територіальних громад та представники установ, підприємств і організацій, в управлінні яких перебувають об'єкти фонду захисних споруд несуть персональну відповідальність за убезпечення жителів Запорізької області.

Обласна державна адміністрація закликає громадян повідомляти про проблемні ситуації, що стосуються безперешкодного доступу населення до укриттів для населення на гарячу телефонну лінію 0 800 503 508


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 827-го дня війни

32 переможці учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів отримали грошові сертифікати від Запорізької ОДА

«Листи до вільного Криму»: всі охочі можуть підтримати ув’язнених росією українців з Криму

З 2025 року строкову службу в Україні замінять базовою, – Запорізький обласний ТЦК та СП

Людина зникла безвісти під час воєнного стану: алгоритм дій для розшуку

Україна починає страхувати своїх інвесторів від воєнних та політичних ризиків

Запорізька область отримала допомогу від Німеччини для відновлення інфраструктури

Як бути на зв’язку під час відключень електроенергії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 826-го дня війни

Четверо людей потонули на водоймах області з початку року – рятувальники закликають відмовитися від відпочинку на воді