Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

4 червня 2023 - 17:10

На сьогодні, 04 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено протягом тривалого часу 64 населені пункти.

Сьогодні внаслідок обстрілів частково відключено Степногірськ та повністю три населені Василівського району. У Запорізькому районі через технологічні порушення відключено 2 населені пункти, один з яких часково. Загалом без енергопостачання залишаються 30088 абонентів.  

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 8-00 04.06.2023 відключено 36 населених пунктів Пологівського та Запорізького районів (14 571 абонент), з них частково 13 населених пунктів Запорізького району (598 абонентів).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.По ПрАТ «Мелітопольгаз» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 11 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 74 об’єкти (у т.ч. 1 каналізаційна очисна споруда, 4 водопровідні станції та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 19 водонапірних башт, 5 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 7080 домоволодінь.

Читайте також