Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі увічнили пам’ять видатної журналістки

6 червня 2023 - 20:30

У День журналіста України в обласному центрі відкрили меморіальну дошку на честь легендарної запорізької журналістки Майї Мурзіної. До церемонії долучився очільник Запорізької ОВА:

  • Перш за все хочу привітати всіх журналістів зі святом, Днем журналістики. Побажання одне – працювати на благо України, бути обережними та пам’ятати, що за вами є родини, які вас чекають. Ми прифронтова область і ви працюєте, аби люди знали, що дійсно відбувається на лінії фронту та прифронтових територіях, де через ворога місцеві жителі потерпають. Сьогодні відкриваючи меморіальну дошку розумію, що це все ж таки пам’ять про тих людей, які зробили для області те, що здавалося неможливим. Майя Мурзіна підняла журналістику області на високий рівень і завдання кожного медійника сьогодні відповідати цьому рівню!, - зауважив Юрій Малашко.

Честь відкрити пам’ятну дошку надали журналістам, які працювали в одному виданні з Майєю Костянтинівною. Журналістка понад чверть життя віддала творчості, несла правду людям та відкривала нові горизонти читачам. За свою творчу кар’єру Майя стала організатором небаченого на той час змагання льотчиків-космонавтів і хліборобів Запорізької області.

В обласному центрі журналістка організувала систему професійного вдосконалення для інформаційників, а також приділяла багато уваги допомозі та захисту колег. Саме за багаторічний і сумлінний розвиток журналістської справи її свого часу відзначили орденом Княгині Ольги III ступеня та орденом «За розвиток Запорізького краю». Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

«До нас приїжджають діти з сусідньої області, адже в нас є укриття, а значить – можливість навчатися офлайн», – директорка однієї зі шкіл Запорізького району

Понад 10500 ноутбуків отримали школярі Запорізької області від ЮНІСЕФ

Понад 200 коптерів та іншої техніки передали військовим на Запорізькому напрямку

«У Збройних силах України повинна бути гендерна рівність», – 29-річна Катерина вирішила приєднатися до захисників

Безпека мешканців, підтримка бізнесу, підвищення якості освіти – Іван Федоров про головні виклики регіону

За матеріалами СБУ засуджено чергових колаборантів, які працюють на окупантів

Усиновлення дитини під час війни: що потрібно знати?

В регіоні допомагають людям подолати наслідки насильства

Міжнародні партнери допоможуть Запоріжжю з облаштуванням укриттів та підземних шкіл

Іван Федоров зустрівся з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я – обговорили медичні потреби регіону

Молодіжний центр “People.UA” відкрився у Запорізькій області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області