Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

9 червня 2023 - 13:00

Служба безпеки України оголосила про підозру мешканці міста Кам’янка-Дніпровська, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами.

Під час розслідування співробітники СБУ зібрали неспростовні докази вини зловмисниці у злочинах проти державної безпеки України. Зрадницею виявилась колишня адміністратор «Центру надання адміністративних послуг» Кам’янка-Дніпровського району.

Встановлено, що після захоплення частини регіону вона усіляко сприяла окупантам в обмін на лояльне ставлення та призначення на «відповідальну» посаду. Щоб заслужити довіру окупантів, вона особисто організувала масовку ти прийняла участь у зустрічі військових підрозділу «ахмат», які супроводжували гуманітарну допомогу від центру «Твори добро с Айшат Кадыровой».

У листопаді 2022 року її було призначено виконуючій обов’язки голови «військово-цивільної адміністрації міста Кам’янка-Дніпровська».

Після свого призначення колаборантка сформувала «штат» апарату адміністрації, до якого набрала «однодумців».

 На своїй посаді зрадниця усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, координує діяльність підпорядкованих підрозділів, розпоряджається коштами виділеними представниками рф на підтримку дій агресорів та захопленим майном комунальної та приватної власності.

Також встановлено, що на майбутніх виборах до держдуми росії вона висуває свою кандидатуру у депутати від партії «едина росія». 
Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборантки за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.
Викриття зловмисниці здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.


За матеріалами Служби безпеки України

Читайте також