Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

9 червня 2023 - 13:15

Очільник ЗОВА Юрій Малашко долучився до відкриття шелтеру для внутрішньо переміщених осіб, який створили на базі однієї з комунальних установ. Так, спільними зусиллями громадської організації всеукраїнське об’єднання “Патріот” та Громади українців в Японії НПО Краяни вдалося знайти приміщення та адаптувати його для вимушених переселенців, які тимчасово проживають в обласному центрі.

Заклад може прийняти близько сотні осіб та оснащений всім необхідним: є кухня, душові, вбиральня, необхідна техніка, в укритті планується організувати актову залу та дитячий простір.

  • Відкриття таких шелтерів дійсно на часі. Розуміємо, що незабаром буде деокупація і люди будуть виїжджати з зон активних бойових дій. Нам необхідно створити якомога більше таких закладів, зокрема в Запоріжжі, - наголосив Юрій Малашко.

Голова правління ГО ВО “Патріот” Ганна Майборода розповіла, що окрім постраждалих від війни громадян, організація підтримує військових, а також допомагає мешканцям Херсонщини, які втратили домівки через руйнування Каховської ГЕС.

  • Проєкт створення шелтеру - продовження нашої діяльності. Ми маємо можливості та потужних донорів, щоб відкрити додаткові місця розміщення ВПО. Складність - знайти приміщення, яке можна швидко відремонтувати та створити на його базі комфортні умови, які нагадували б тимчасову домівку, - зазначила благодійниця.

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також