Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

9 червня 2023 - 16:00

Юрій Малашко провів зустріч з делегацією чеської гуманітарної організації «Людина в біді», на якій обговорили координацію роботи у сфері надання гуманітарної допомоги, зокрема, програм з відновлення умов проживання домогосподарств та пошкодженої інфраструктури (SHELTER).

Як зазначила, голова об’єднання Анна Дуда, 96% співробітників організації - громадяни України, що дозволяє зрозуміти контекст ситуації, зокрема в гуманітарній сфері. Крім цього, “Людина в біді” тримає контакт з 40 партнерами в Запорізькій області і зараз працюють над двома основними проєктами: надання будівельних матеріалів для швидкого ремонту прифронтовим громадам (спільно з ГО «YES») та розвиток спроможностей місцевих організацій для їх подальшої співпраці з міжнародними партнерами. 

Юрій Малашко звернув увагу, що наразі важливо ліквідувати наслідки руйнування Каховської ГЕС для Запорізької області, зокрема забезпечення 4 населених пунктів підконтрольної території, які залишилися без водопостачання, всім необхідним. В деякі населені пункти, де проживає понад 6 тисяч осіб, організовано підвезення питної води. Там наразі проводять необхідні технічні роботи.

Крім цього, через ситуацію з Каховською ГЕС постала потреба в створенні додаткових місць для розміщення ВПО. “Людина в біді” тримає постійний контакт з організаціями, які займаються розміщенням людей, зокрема з Асоціацією шелтерів.

  • Окрім розміщення евакуйованих заклади соціальної сфери надають низку послуг. При цьому, спостерігаємо кадровий голод, обумовлений низькою заробітною платою, а також нестачею ресурсів та обладнання для роботи. Наразі ми збираємо потреби громад та продовжуємо координувати роботу міжнародних партнерів й місцевих ГО, - зазначив Юрій Малашко.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему