Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення голови ОВА Юрія Малашка щодо ситуації в Запорізькій області

12 червня 2023 - 14:55

Шановні жителі Запорізької області! 

Сьому добу Україна мужньо долає новий виклик - наслідки терористичного акту рашистів. Держава, всі органи влади та служби працюють на повну потужність, щоб забезпечити мешканцям постраждалих районів водопостачанням. Зараз, як ніколи, важливо не витрачати час на хвилювання та пам'ятати про те, що ми робимо все можливе для збереження спокою, безпеки наших людей, у тому числі і для того, щоб допомогти нашим сусідам подолати “велику воду”.
Ми контролюємо ситуацію та вже вжили заходи для забезпечення стабільного водопостачання в Біленьк

вській громаді. Населення, яке мешкає на підконтрольній території області отримує питну воду в штатному режимі. Звертаю увагу, що події терористичного акту ніяк не відображаються на якості питної води -  в Запорізькій області все стабільно.

Станом на сьогодні рівень води в нижньому б'єфі за рахунок потужності Дніпровської ГЕС був піднятий до 14,54 м - вище норми. Верхній б’єф в нормі – 51,33 м.
Рівень води в ставку-охолоджувачу АЕС в нормі, тому хвилюватися не варто. 

Проводиться постійний моніторинг акваторії Каховського водосховища, контролюється рівень кисню. Масової загибелі біоресурсів не спостерігається.

Ми постійно стежимо за динамікою ситуації та готові реагувати на зміни.

Працюємо далі! Разом до перемоги!

 

Читайте також

Більше дітей матимуть право на відповідального дорослого поруч: набув чинності Закон України «Про наставництво»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 51 населеному пункту Запорізької області.

Волонтери, благодійники й обласна влада координують роботу для допомоги людям

СБУ та Нацполіція затримали палія, який на замовлення російських спецслужб намагався підпалити державну установу в Запоріжжі

В області оновили критерії для критично важливих підприємств: що потрібно знати

До Данії – за новими враженнями: діти Захисників і Захисниць із Запорізької області повернулися з відпочинку

Запорізькі енергетики за тиждень повернули світло понад 87 тисячам споживачів

Пляжний волейбол, академічне веслування та легка атлетика: перемоги запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.07.2026

Реконструкція лікарень, антидроновий захист та нові мобільні укриття: брифінг Івана Федорова

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1604-го дня війни