Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька ОДА долучилась до екологічної громадської ініціативи на узбережжі обласного центру

13 червня 2023 - 20:25

Після підриву росіянами Каховської ГЕС значно знизився рівень води в р.Дніпро. Виявилось, що нове “узбережжя” повністю вкрите сміттям і потребує термінового прибирання. А для того, щоб після відновлення рівня води пляжі були чистими та безпечними, працівники Запорізької обласної державної адміністрації та районних адміністрацій влаштували толоку та привели до ладу територію біля річки.

  • Хочу подякувати всім, хто долучився до цієї доброї справи. Сподіваюсь, що коли вода повернеться наші пляжі знову стануть чудовим місцем для відпочинку. Звільнити Нову Каховку та зупинити воду для відновлення екосистеми - іншого варіанту в нас немає. Наші хлопці дійсно молодці й думаю, що наступну толоку ми влаштуємо на березі Азовського моря, - зазначив очільник ЗОВА Юрій Малашко.

Можливість так ретельно прибрати зону біля Дніпра є унікальною, тому по всій підконтрольній території області наразі влаштовують такі заходи.

  • В 30 кілометрах звідси знаходиться наша рідна Василівка, де на сьогодні масштаби екологічної катастрофи значно більші. Але я впевнений, що згодом ми повернемось і наведемо лад не лише на узбережжі, а в усьому районі, і разом відновимо наші території, - наголосив начальник Василівської РВА Богдан Староконь.

Під час толоки важливо пам’ятати про правила безпеки: так, на узбережжі фахівці та місцеві мешканці нерідко знаходять залишки від російських ракет, які можуть бути вибухонебезпечними. У разі виявлення підозрілого предмета зателефонуйте 101/102 чи напишіть у месенджерах поліції або ДСНС та сповістіть про знахідку.

 


 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

«Єдині у світі – сильні для України»: третя міжнародна зустріч Світового Українства

Легкі гроші – смертельні наслідки: як не потрапити у пастку російських спецслужб

Будують захист, «підземні» школи й майбутнє: у Запорізькій області відзначили День будівельника

Упродовж доби окупанти завдали 974 удари по 59 населених пунктах Запорізької області.

Життя важливіше за електричку: алгоритм дій під час повітряної загрози на залізниці

У прифронтових громадах встановлять 840 мобільних укриттів

Як система освіти входить у новий навчальний рік готовність закладів, підтримка вчителів і підготовка до зими

«Стій! Не чіпай! Телефонуй 101»: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026