Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

495 добу продовжується збройний терор мирного населення російськими військами

3 липня 2023 - 08:30

Окупанти здійснили 75 обстрілів 20 міст і сіл області. Наразі зафіксовано 33 повідомлення про руйнування.

Вночі ворог тричі вдарив ракетами по Кушугумській громаді. Снаряди поцілили у приватний сектор та поруч з розважальним комплексом. Є руйнування, але люди вціліли.
Авіацією рашисти поцілили по Оріхову, з БПЛА атакували Малинівку, 6 ударів РСЗВ по Левадному та Новодарівці, 64 артилерійських ударів прийшлося по Таврійському, Гуляйполю, Оріхову, Залізничному, Левадному, П'ятихатках, Приморському, Кам'янському.

Троє жителів прифронтових населених пунктів отримали поранення: 40-річний чоловік у Таврійському, 80-річна жінка у Преображенці та 46-річний чоловік в Оріхові.

Тримаємо стрій і бережіть себе!

З вірою в ЗСУ!

Читайте також

Шахрайство зі штучним інтелектом: як розпізнати загрозу

Більше дітей матимуть право на відповідального дорослого поруч: набув чинності Закон України «Про наставництво»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 51 населеному пункту Запорізької області.

Волонтери, благодійники й обласна влада координують роботу для допомоги людям

СБУ та Нацполіція затримали палія, який на замовлення російських спецслужб намагався підпалити державну установу в Запоріжжі

В області оновили критерії для критично важливих підприємств: що потрібно знати

До Данії – за новими враженнями: діти Захисників і Захисниць із Запорізької області повернулися з відпочинку

Запорізькі енергетики за тиждень повернули світло понад 87 тисячам споживачів

Пляжний волейбол, академічне веслування та легка атлетика: перемоги запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.07.2026

Реконструкція лікарень, антидроновий захист та нові мобільні укриття: брифінг Івана Федорова