Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя відзначає 8-у річницю створення Національної поліції України

4 липня 2023 - 19:00

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції. Запорізькі правоохоронці, в умовах повномасштабної війни рф проти України, відіграють надважливу роль у забезпеченні безпеки громадян та наближенні нашої спільної перемоги над ворогом. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко долучився до привітань служителів порядку. До заходу доєднався начальник Головного Управління Національної поліції у Запорізькій області Артем Кисько, керівник Запорізької обласної прокуратури Сергій Спільник, т.в.о. начальника Служби безпеки України у Запорізькій області Олександр Пелін, т.в.о. начальника Головного управління ДСНС у Владислав Гусинський, керівники військових частин, представники міської влади та запоріжці.

Юрій Малашко подякував за службу та наголосив, що в умовах воєнного стану роль поліцейського неможливо применшити:

  • Особливо в умовах війни, Нацполіція відіграє неймовірно велику роль для забезпечення порядку в нашій області. В 30-км від нас проходить лінія фронту, де окрім військових дій відбувається чимало процесів, які вимагають швидкого реагування. І наші правоохоронці  якісно працюють заради безпеки наших громадян, - наголосив Юрій Малашко.  

Правоохоронці отримали нагороди та подяки від обласної влади. Очільник Головного Управління Національної поліції у Запорізькій області наголосив, що сьогодні запорізькі поліцейські мають собою пишатися, бо вони - ті, хто щодня, ризикують своїм життям та здоров’ям, дають відсіч як зовнішньому ворогу, так і боронять закон й порядок в Україні. 

  • Чесність, відданість, професіоналізм - це ми демонструємо кожного дня, коли розкриваємо злочини, упереджуємо правопорушення, розміновуємо території, евакуюємо дітей та маломобільних громадян з лінії бойового зіткнення, документуємо воєнні злочини окупантів. Тому дякую кожному діючому поліцейському, нашим ветеранам за ваш внесок в охорону прав та свобод наших громадян, - подякував начальник ГУ НП у Запорізькій області Артем Кисько. 

Під час урочистостей юні запоріжці, які долучилися до руху “Байда”, прийняли присягу. Ці діти, що беззаперечно є нашим майбутнім, на власному прикладі щоденно демонструють, яким прикладам треба слідувати. І наші дорослі правоохоронці всіляко цьому сприяють. 

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 847-го дня війни

Підземна школа-фортеця: в Запоріжжі будують унікальний навчальний заклад

«Не буває прямого шляху, на ньому будуть як поразки, так і перемоги»: запорізькі олімпійці поділилися досвідом з юними спортсменами

Активна молодь навчатиметься відновленню країни на форумі «Державотворець»

На приватизаційні аукціони виставлені два підйомні крани козлові

«Україна для кожної дитини» – онлайн-платформа для усиновлення

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації