Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

14 липня 2023 - 10:20

Про ситуацію на тимчасово окупованих територіях та обстріли мирних населених пунктів говорили з очільником Запорізької ОВА в прямому етері телеканалу “Апостроф TV”:

“Від ворожих обстрілів страждає соціальна інфраструктура - ворог завдає ударів по цивільному сектору по кілька разів на добу. Всі воєнні злочини фіксуються!

окупанти перетворили атомну електростанцію на склад озброєння та гатять з неї по прилеглих мирних населених пунктах. Крім цього, росіяни хочуть перевести п’ятий реактор ЗАЕС в стан холодного охолодження, а четвертий - в гаряче, що порушує законодавство України.

військові рф проводять постійні обшуки, фільтраційні заходи, викрадають людей та блокують виїзд з тимчасово окупованих населених пунктів. Попри це українці, які там залишаються, чинять опір та чекають на деокупацію.

Робимо все, щоб якомога швидше звільнити Запорізький край!

Перемога буде за нами!”

 


Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 880 ударів по 62 населених пунктах Запорізької області

Від ідей до дій: у Запоріжжі презентували Концепцію безбар’єрного міського середовища на засадах універсального дизайну

Спільна робота, яка рятує життя: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхали представники ЮНІСЕФ

Історія, що обʼєднує: запорізькі та шведські музеї створять Міжнародний центр досліджень Нижнього Дніпра «Великий Луг»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 903 удари по 48 населених пунктах Запорізької області.

Зупинитися на хвилину, щоб віддати шану загиблим

Безпека дітей – пріоритет: у Запоріжжі відпрацювали алгоритми примусової евакуації з прифронтових зон

У яких випадках пацієнту надходять СМС-сповіщення від ЕСОЗ

«WORKxМОЛОДЬ. КРОК ДО УСПІХУ 2.0»: у Запоріжжі провели фестиваль кар’єрних можливостей

Золото, срібло і бронза: спортивний тиждень запорізьких чемпіонів

В Україні запустили пілотну платформу для вивчення математики «БігМат»