Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

18 липня 2023 - 15:00

Про ситуацію на прифронтових та тимчасово окупованих територіях говорили з очільником Запорізької ОВА в прямому етері телеканалу “Ми - Україна”:

"Потерпілі внаслідок ворожого удару по Оріхову проходять лікування в закладах медицини. Фахівці працюють над ліквідацією наслідків ураження.

На тимчасово окупованих територіях ворог продовжує примусову паспортизацію та посилює фільтраційні заходи. Чоловікам, які отримали псевдодокумент рф, росіяни видають повістки.

У звільнених населених пунктах тривають стабілізаційні заходи. Через постійні обстріли військовими рф безпечного доступу туди наразі немає.

Ворог використовує ЗАЕС як військову базу й нехтує законами та звичаями ведення війни. 

Бережіть себе та довіряйте лише офіційній інформації!"

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан