Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Бійців Добровольчого формування територіальної громади привітали з першою річницею

26 липня 2023 - 17:40

З нагоди першої річниці створення військового формування в обласному центрі привітали бійців ДФТГ №6 "Запоріжжя", до складу якого увійшли колишні правоохоронці, зокрема пенсіонери та ветерани МВС, учасники АТО/ООС та небайдужі жителі Запоріжжя. До урочистого заходу долучився заступник голови ОДА Євген Мироненко, начальник ГУНП в Запорізькій області Артем Кисько, керівники військових підрозділів на території області, представники обласної та міської влади. 

З перших днів повномасштабного вторгнення бійці добровольчого підрозділу виконують завдання щодо охорони публічної безпеки, а надалі забезпечуватимуть правопорядок громадян на деокупованих територіях в координації з національною поліцією.

За особисту мужність виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові та з нагоди річниці від створення Добровольчого формування територіальної громади №6 "Запоріжжя" від обласної державної адміністрації бійцям вручили медалі, подяки та грамоти. 

  • Висловлюю свою шану українським воїнам, які полягли в цій страшній війні проти рашистської окупації та безмежну вдячність й захоплення всім тим, хто зараз у складі Сил оборони захищає нашу рідну Україну. Ваше формування є одним з елементів забезпечення цілісності наших територій. Бажаю сили духу, мужності, міцного здоров’я, а головне - непохитності віри в нашу перемогу. Слава Україні! - привітав добровольців заступник голови ОДА Євген Мироненко.

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

(., 0Kb)

Читайте також

У прифронтових громадах встановлять 840 мобільних укриттів

Як система освіти входить у новий навчальний рік готовність закладів, підтримка вчителів і підготовка до зими

«Стій! Не чіпай! Телефонуй 101»: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента