Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

18 серпня 2023 - 18:35

В етері “Суспільне: Спротив” очільник Запорізької ОВА розповів про події останньої доби:

"ворог продовжує бити по цивільній інфраструктурі. На щастя, за останню добу, постраждалих немає. 

В області розроблено концепцію реабілітації постраждалих від війни: найголовніша задача зараз - вберегти та підтримати населення. Вже працює два осередки, які надають як медичну, так і психологічну допомогу.

На тимчасово захоплених територіях продовжуються утиски та перевірки місцевого населення. Напередодні Дня Незалежності України ворог посилив контроль на блокпостах.

Наші воїни йдуть вперед та звільняють українські території. Разом переможемо!"

Читайте також

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні