Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

“Україна - мати”: в Запоріжжі погасили марку до Дня Незалежності

24 серпня 2023 - 13:00

У День Незалежності України в обласному центрі відбулось спецпогашення святкової поштової марки. До 32-ї річниці проголошення незалежності нашої держави “Укрпошта” випустила нову марку “Україна - мати”. До урочистого погашення долучився заступник голови ОДА Віталій Сиволап.

В цей день хочу привітати весь наш народ, який ціною власного життя виборює незалежність. Сьогодні відбувається трансформація свідомості, не тільки наших громадян, але й людей з усього світу, які доєдналися до боротьби України за незалежність, суверенність та відновлення територіальних меж нашої держави. Майже 53 країни світу допомагають боротися з агресією рф. Це трансформація на всіх рівнях суспільної свідомості. Радянські символи, такі як "Батьківщина-мати", зараз трансформуються в "Україну-мати". Дуже символічно, що вона зображена на новій марці. Вітаю всіх з Днем Незалежності України. Все буде Україна! - привітав заступник голови ОДА Віталій Сиволап.

Для України та її громадян незалежність не просто слово. Боротьба крізь часи закарбувала наш характер і тепер ми знову зі зброєю в руках виборюємо право бути вільними та самим розпоряджатися власною долею. Наша незалежність сьогодні коштує дуже дорого: її ціна це піт, кров та життя наших українських захисників і захисниць. Вони не тільки зупинили навалу ворога, але й з кожним днем наближають омріяну кожним українцем перемогу над російським агресором.

Поштова марка номіналом U та випущена тиражем в 600 тисяч примірників за ескізом художниці Зінаїди Кубар зображає відомий кожному українцю монумент, розташований на Печерських пагорбах Києва – «Україна-мати». Цей монумент символічно повернутий щитом до ворога та означає захист від загарбницьких амбіцій нашого сусіда. На цьому щиті наш символ, знак волі та свободи – Тризуб.

Україна прямує до перемоги та до мирного життя як вільна та незламна країна!

 

Департамент культури та інформаційної

політики 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 820-го дня війни