Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запоріжжі зустріли евакуйовані родини зі Степногірська

31 серпня 2023 - 19:45

Спільними зусиллями обласної влади, Національної поліції та ДСНС з населених пунктів на лінії розмежування цивільних переміщують до більш безпечних регіонів. 

Дві родини, на вихованні яких перебуває четверо неповнолітніх, евакуювали з Василівського району. Півтора року з початку повномасштабного вторгнення вони жили під постійними російськими обстрілами. Проте після того, як ворожим ударом було пошкоджено житловий будинок, в якому мешкала одна з родин, батьки нарешті дали згоду на виїзд.

Тепер діти знаходяться у безпеці, їм надано кваліфіковану медичну допомогу, психологічну підтримку та речі першої потреби. Крім цього, Юрій Малашко передав майбутнім першокласникам планшети, які  стануться у пригоді під час дистанційного навчання. 

  • В населених пунктах на лінії вогню досі залишаються діти. Разом з правоохоронними структурами ми продовжуємо роботу в напрямку убезпечення людей. Наразі всі заходи здійснюються виключно добровільно. Батьки повинні розуміти, що головне – це життя та безпека їх дітей, - наголосив очільник ЗОВА.

Крім цього в зоні активних бойових дій проживає 61 маломобільна особа. Для їх евакуації підготовлено спеціальний транспорт. 

Як зазначив голова Василівської РВА Богдан Староконь, Степногірськ, з якого сьогодні евакуювали дві родини потерпає від щоденних хаотичних обстрілів. Ворог гатить по житловій забудові, нищить інфраструктуру.  Нещодавно в селі загарбники знищили школу. Через перебої в електропостачанні діти не мають змоги долучитися до освітнього процесу.

З Василівського району вже вивезли 11 сімей, в яких виховують 20 дітей. Щоденно в області здійснюється евакуація з індивідуальним підходом. З людьми проводять роз'яснювальну роботу і, коли вдається їх вмовити, то сім’ї централізовано переміщують в більш безпечні громади.

 

Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області