Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

384 школи на території регіону функціонують в дистанційному форматі

7 вересня 2023 - 19:15

Про початок нового 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти Запорізької області та забезпечення рівного доступу учнів до якісного дистанційного навчання в умовах воєнного стану говорили  на традиційному заході “День територіальних громад”, який відбувся під головуванням очільника ЗОВА Юрія Малашка. 

Так, через безпекову ситуацію на території регіону з 1 вересня 384 заклади загальної середньої освіти розпочали роботу в дистанційному форматі. В таких умовах пріоритетним завданням обласної влади є забезпечення доступу учнів до якісної освіти. З цією метою педагогічним колективам та здобувачам освіти Запорізька обласна державна адміністрація разом з партнерами передають необхідне технічне обладнання, зокрема планшети та ноутбуки. Загалом освітяни отримали 10588 цифрових пристроїв, ще 148 девайсів очікуються найближчим часом від міжнародних партнерів та 302 – за ініціативи Фундації Олени Зеленської. Це обладнання буде забезпечувати потреби учнів з вразливих категорій населення, зокрема внутрішніх переселенців. 

Як зазначила директорка Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна, пошкоджень чи руйнувань різного ступеню зазнали 125 закладів загальної середньої освіти, що складає 25 % від загальної кількості шкіл, які функціонували на початку повномасштабного вторгнення. Деякі заклади, які зазнали пошкоджень у м. Запоріжжя, вже відновлені. 

Кількість шкіл під час збройної агресії російської федерації зменшилась на 24. Крім цього, в запорізьких освітніх закладах зменшилась кількість учнів. За словами посадовиці, причиною стало бажання дітей навчатись в школах в інших областях України, до яких вони евакуювались під час війни, або за кордоном. 

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності 


Читайте також

Підтримка населення у сфері охорони здоров’я: Запорізька ОВА підписала Меморандум про співпрацю з “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ”

Обласна влада разом з ООН налагодили постачання води та твердого палива прифронтовим громадам

До Запоріжжя завітали посли дружніх країн

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2023, 654 доба

Під ворожим вогнем 17 населених пунктів - завіксовано 64 удари по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 653-го дня війни

Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію.

“Прозорість і підзвітність”: в обласному центрі виявлено підрядника, який хотів отримати кошти за невиконані роботи

У Запоріжжі СБУ викрила шахраїв, які за гроші обіцяли військовозобов’язаним нібито уникнення мобілізації

Українські захисники отримали тепловізори, що допоможуть у виконанні бойових завдань