Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область опікується збереженням та розвитком спортивної сфери

8 вересня 2023 - 16:25

Очільник ЗОВА Юрій Малашко зустрівся з президентами федерацій провідних видів спорту. Попри війну, Запорізька область відновлює функціонування сфери, готує майбутніх чемпіонів та шукає шляхи розв'язання злободенних питань.

Частковий виїзд спортсменів, пов’язаний з евакуацією на Захід України та за кордон, може призвести до втрати цілого покоління талановитої молоді, яка мали б стати кадровим резервом для майбутніх змагань. Через бойові дії або тимчасову окупацію призупинено діяльність деяких закладів фізичної культури, а їхні вихованці долучилися до профільних установ на інших територіях. Викладачі, своєю чергою, сподіваються на скорішу стабілізацію ситуації та повернення їх підопічних до тренувань.

  • Спільними зусиллями ми неодмінно все відновимо, однак наразі наша основна мета - витіснити ворога та зберегти життя і здоров’я наших чемпіонів. Ми щиро пишаємось вихованцями, які здобувають перемоги на світовому рівні та щоразу доводять незламність України, а також тренерами, які, попри складні умови, опікуються збереженням та розвитком спортивної сфери в Запорізькому регіоні. Робимо все, аби український прапор здіймався на світових аренах, - наголосив Юрій Малашко.

Також, начальниця Управління фізичної культури, молоді та спорту Наталія Власова зазначила, що окрім підтримки спортсменів, державна влада опікується дітлахами з числа ВПО - малеча має можливість долучитися до різноманітних гуртків та брати участь у змаганнях. Як зазначила посадовиця, це є важливим кроком у спортивному вихованні юнацтва.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

Читайте також

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні

Герої Крут: подвиг, що став символом боротьби за незалежність

В Україні стартує програма «Скринінг здоровʼя 40+»

«Зимовий вступ»: Запорізька політехніка оголошує набір на нульовий курс

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.01.2026