Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Оголошено проведення обласного конкурсу «Студент року»

13 вересня 2023 - 11:55

Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації оголошує проведення обласного конкурсу «Студент року» 

Наказом Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації від 13.09.2023 № 371 «Про проведення у 2023 році обласного конкурсу «Студент року» (далі – Конкурс) затверджено порядок проведення Конкурсу. 

Конкурс проводиться на  виконання розпорядження від 28 серпня 2023 року № 469  «Про затвердження Положення про проведення обласного конкурсу «Студент року»», зареєстрований в Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) від 31 серпня 2023 року за                  № 108/665. 

Організатором Конкурсу є Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. 

Конкурс проводиться з метою підтримки студентської молоді Запорізького краю, розкриття її здібностей та навичок, формування активної життєвої позиції, мотивації до навчання в закладах фахової передвищої та вищої освіти. 

У Конкурсі можуть брати участь студенти денної форми навчання закладів фахової передвищої та вищої освіти Запорізької області. 

Конкурс проводиться у три етапи: 

І (перший) – на рівні факультетів з 13.10.2023 по 15.10.2023; 

ІІ (другий) – на рівні кожного закладу фахової передвищої та вищої освіти з 16.10.2023 по 25.10.2023; 

ІІІ (третій) – на загальному рівні закладів фахової передвищої та вищої освіти Запорізької області з 26.10.2023 по 10.11.2023. 

Для студентів закладів вищої освіти Конкурс проводиться у таких номінаціях: 

 1. «Студент – лідер студентського самоврядування року»; 

 2. «Студент – суспільний діяч року»; 

 3. «Студент – артист року»; 

 4. «Студент – вчений року»; 

 5. «Студент – спортсмен року»; 

 6. «Студент – журналіст року»; 

 7. «Студент – волонтер року»; 

 8. «Студент – патріот року»; 

 9. «Студент – староста року»;  

 10. «Студентська сім’я року»; 

Для студентів закладів фахової передвищої освіти Конкурс проводиться у номінації «Кращий студент року закладу фахової передвищої освіти». 

Для оцінювання кандидатів та визначення переможців І (першого) етапу Конкурсу на факультеті створюється факультетська конкурсна комісія. 

Кандидат подає в деканат матеріали, необхідні для участі в Конкурсі (грамоти, дипломи, інші документи, що підтверджують відповідні досягнення кандидата) виключно за попередній навчальний рік. 

Для оцінювання кандидатів та визначення переможців ІІ (другого) етапу Конкурсу створюється вишівська конкурсна комісія. 

Для участі у ІІ (другому) етапі Конкурсу кандидати подають до вишівської конкурсної комісії наступні документи: 

 • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; 

 • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); 

 • лист-подання у відповідній номінації, підписаний ректором (проректором) або директором (заступником директора), а також головою органу студентського самоврядування закладу фахової передвищої або вищої освіти; 

 • характеристику на претендента у відповідній номінації, із зазначенням особливих заслуг, досягнень, нагород, результатів своєї діяльності, підписана ректором (проректором) закладу вищої освіти або директором (заступником директора) закладу фахової передвищої освіти; 

 • відеопрезентацію «Моє портфоліо» з відображенням нагород та відповідних документів, матеріалів, фото, які підтверджують досягнення та особливі заслуги претендента у відповідній номінації. Час перегляду відеоматеріалу не повинен перевищувати більше ніж 3 хвилини; 

 • довідку з державного банку із зазначенням номеру відкритого банківського рахунку (IBAN); 

 • згоду на обробку персональних даних. 

Документи учасників, які проходять на (ІІІ) третій етап Конкурсу надсилаються вишівською конкурсною комісією до Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації на наступний день після завершення (ІІ) другого етапу Конкурсу. 

Оцінювання кандидатів та визначення переможців ІІІ (третього) етапу Конкурсу здійснює конкурсна комісія з визначення переможців обласного конкурсу «Студент року», склад якої затверджується розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації. 

Комісія на засіданні розглядає матеріали кандидатів, підбиває підсумки ІІІ (третього) етапу Конкурсу, визначає розмір одноразової грошової премії та не пізніше 10 листопада поточного року приймає рішення про визначення переможців Конкурсу, яке оформляється протоколом.  

Результати Конкурсу затверджуються відповідним розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації, який оприлюднюється в медіа Запорізької області не пізніше 5 робочих днів з дати його прийняття. 

Одноразова грошова премія перераховується на банківський рахунок переможця Конкурсу. 

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя