Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада опікується питаннями звільнення українських військових з полону

18 вересня 2023 - 15:10

Як зазначив Юрій Малашко, звільнення військовополонених є одним з найважливіших питань, над яким працює велика кількість фахівців та дипломатів. Успіх таких зусиль напряму залежить від готовності країни-агресора проводити обмін.

Представники влади різних рівнів регулярно звертаються до третіх країн та міжнародних організацій. До процесу перемовин долучають закордонних дипломатів, але, на жаль, країна-окупант не погоджується на запропоновані умови та не погоджує треті країни як посередників у обмінах.

Родини військовополонених невпинно виборюють можливість звільнення рідних. Дружини, доньки, сестри надсилають листи та запити у всі можливі організації та країни.

Завдяки зустрічі налагоджено зв’язок керівництва ОВА з родинами військовополонених, що беззаперечно позитивно вплине на подальшу взаємодію.  Велика кількість звернень допоможе привернути увагу міжнародної спільноти до проблем сімей військовополонених, а також вплинути на дії ворога щодо звільнення з полону військових та цивільних осіб.


Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності


Читайте також