Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі відбувся форум “Виклики воєнного стану: сьогодення і майбутнє”

19 вересня 2023 - 18:47

18 вересня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся Форум громадських організацій Запорізького регіону, під час якого влада і громадськість випрацьовували ефективні рішення існуючих проблем та чіткі алгоритми взаємодії.

Захід пройшов за ініціативи Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, яка створена та діє при обласній державній адміністрації та Департаменті внутрішньої політики і інформаційної діяльності ЗОДА.

До роботи на форумі доєдналося 70 активістів із понад 45 громадських організацій, а також керівництво і представники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації. 

Учасників засідання привітав заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Євген Мироненко, зауваживши, що подібні заходи надзвичайно актуальні в сьогоднішніх складних реаліях.

До привітання долучилися й представники Секретаріату Кабінету Міністрів України. Заступниця директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю, завідуюча відділом сприяння розвитку громадянського суспільства Секретаріату КМУ Наталія Окша зазначила, що доволі символічно проводити форум саме під час Тижня громадянського суспільства. 

  • Особливо приємно бачити як такі громадські ініціативи реалізуються у прифронтовому Запорізькому регіоні, який щодня потерпає від ворога, частково окупований, але не здається, тримає оборону, - підкреслила  Наталія Окша.

Після пленарного засідання учасники форуму розподілилися по секціях за сферами: виклики військових, освіта, культура, екологія, волонтерство та гуманітарні проекти в умовах війни. Головним завданням для учасників стало напрацювання по кожному з напрямків переліку викликів, які вже існують або можуть постати перед суспільством в найближчому майбутньому, та механізмів їхнього вирішення на локальному, регіональному та національному рівнях. 

Після групової роботи всі учасники зібралися у великій залі для ділової гри “Світове кафе”, під час якої кожен зміг ознайомитися з напрацюваннями по окремим секціям та надати свої пропозиції чи зауваження. Усі ідеї, запропоновані громадськістю будуть оформлені в єдиний програмний документ, який незабаром представлять широкому загалу. 


Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності. 


Читайте також

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя

Відновлення територій: проєкт USAID передав громадам Запорізької області оргтехніку

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.09.2023, 576 доба

86 ударів по 22 населених пунктах – ворог продовжує бити по мирних громадах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 575-го дня війни

Володимир Зеленський зустрівся з лідерами Демократичної та Республіканської партій у Сенаті США й сенаторами

Керівниця апарату ОДА на прямому зв’язку з жителями регіону

Допомога від закордонних партнерів: Федеративна Республіка Німеччина надала громадам спецтранспорт

СБУ повідомила про підозру морському піхотинцю з Криму, який штурмував позиції ВСУ під Роботиним

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні