Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

“Лише разом ми зможемо побороти ворога та повернути мир українцям”. - Запорізька область налагоджує співпрацю з закордонними партнерами

20 вересня 2023 - 17:20

З початку повномасштабного вторгнення рф Запорізька область отримала від організації понад 100 тон гуманітарної допомоги для цивільного населення, а також учбових закладів, лікарень та підрозділів Збройних сил і ДСНС. За багаторічну підтримку держави Юрій Малашко вручив виконавчому директору Маттіасу Шьоні Почесну Відзнаку Президента України «За Оборону України». 

  • Волонтери, влада, військові та міжнародні партнери - українське серце б’ється в кожному, хто щоденно бореться за незалежність держави і боронить весь цивілізований світ. Я вдячний тим, хто не залишає наших людей в складні часи, надає гуманітарну підтримку та покращує всі сфери життя. Лише разом ми зможемо побороти ворога та повернути мир українцям, - наголосив посадовець.

Крім цього, очільник Запорізької ОВА разом з керівником благодійної місії відвідали одну з лікувальних установ обласного центру. На базі медичного закладу вдалося відремонтувати палати, за підтримки відповідального бізнесу в лікарні проведено внутрішньо-оздоблювальні роботи, а також замінено сантехніку. Своєю чергою «Licht im Osten» передала обладнання, яке допоможе покращити рівень надання послуг. 

Юрій Малашко зазначив, що лише спільними зусиллями вдасться  створити гідні умови для лікування громадян та вивести медицину Запорізької області на новий рівень.

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

 

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни