Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Допомога від закордонних партнерів: Федеративна Республіка Німеччина надала громадам спецтранспорт

21 вересня 2023 - 18:00

Завдяки партнерській ініціативі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine, діяльність якої спрямована на підтримку територій України, Запорізька область отримала дві пожежні машини. Платформа заснована німецьким містом Зіндельфінген під егідою Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Так, спецтранспорт отримали Преображенська та Степногірська громади, які знаходяться на лінії вогню та потерпають від щоденних ударів ворога. Ці автівки допоможуть місцевим жителям боротися з лихом, спричиненим російською федерацією. До урочистої передачі долучився очільник ЗОВА Юрій Малашко, керівники територій, а також фахівці ДСНС, які й будуть використовувати ці пожежні машини для ліквідації загорянь, викликаних ворожими обстрілами.

  • Дякую Уряду Німеччини за фінансову підтримку нашої незалежної України та надану жителям регіону допомогу. В наявних умовах цей транспорт буде неймовірно корисним та допоможе рятувальникам мінімізувати наслідки ударів, які наносить ворог. Вважаю, що такі проєкти потребують розвитку та сподіваюсь на подальшу взаємодію з закордонними друзями, - наголосив посадовець.

Крім цього, очільник ЗОВА закликав громади регіону налагоджувати контакти з міжнародними партнерами, співпраця з якими сприятиме відновленню територій, а також допоможе покращити економіку Запорізького краю. Очільник Преображенської ТГ Володимир Сідун наголосив, що завдяки такій співпраці люди можуть отримати матеріальну та гуманітарну допомогу.

  • Ворог б'є по житловій забудові та об'єктах цивільної інфраструктури, на жаль, вже не залишилось жодної багатоповерхівки, в яку б не влучив російський снаряд. Ця машина стане у пригоді для того, щоб швидко виїжджати на місце влучання, гасити пожежі та рятувати людей з-під завалів. Щиро дякуємо німецьким партнерам, меру міста Зіндельфінген та керівниці проєкту Катерині Батіщевій, з якими ми співпрацювали, - зазначила голова Степногірської ТГ Ірина Кондратюк.

Також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій зазначили, що отриманий спецтранспорт допоможе у виконанні надскладних задач та ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Рятівники наголосили, що життя людей - найважливіше, а тому всі наявні сили та засоби мають бути направлені на їхній порятунок.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 881-го дня війни

Жнива в Запорізькій області: врожай зібрано на 94 % засіяних ранніми зерновими площ

Реформа шкільного харчування: досвід та перспективи

«Наша мета – в найкоротший термін передати ключі від квартир їхнім власникам», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров щодо відновлення зруйнованого будинку

«Ситуація з енергозабезпеченням в Запорізькій області поступово покращується», – речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні графіки відключень

Одна година без вуличного освітлення – 1,5 тисячі домогосподарств зі світлом

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни