Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

27 вересня 2023 - 18:45

"58 дітей у супроводі батьків евакуйовано з населених пунктів Пологівського та Василівського районів. Попри можливість переїхати до більш безпечних територій, деякі сім'ї погодились виїжджати не одразу.

Навчання в Запорізькій області відбувається в дистанційному форматі. У разі, якщо учасники освітнього процесу знаходяться в безпечних умовах, заняття не будуть пририватися на "повітряні тривоги"– таке рішення затвердили на Раді оборони області.

Українські фахівці підтримують стабільне функціонування ЗАЕС. Водночас ворог продовжує обстрілювати жителів прилеглих населених пунктів.

Наші захисники йдуть вперед! Разом до Перемоги!"

 

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

Читайте також

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678