Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Медичний чатбот в режимі 24/7 запрацював для мешканців Запорізької області

3 жовтня 2023 - 15:41

В умовах війни не у кожного пацієнта є можливість потрапити на очний прийом до лікаря, особливо у прифронтових регіонах. Тож для пацієнтів Запорізької області було запущено медичний чатбот

З його допомогою можна швидко знайти інформацію про найближчий медзаклад та його контакти, а також телефони психологічної підтримки, дізнатися як ВПО отримати медичні послуги та багато іншого. 

Розуміючи актуальність психосоціальних питань, ініціатори сервісу створили на базі чатбота базу даних та сервісів з психічного здоровʼя. Так, тут можна, зокрема, отримати необхідну інформацію про психічне здоров’я, реабілітацію та інші корисні дані для внутрішньо переміщених осіб. Також в ньому є детальна інформація щодо реалізації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як», ініційованої Оленою Зеленською. 

Також безпосередньо в чатботі можна пройти онлайн-опитування щодо свого емоційного стану та за потреби отримати конкретні поради, а також контакти місць надання психосоціальної допомоги.

Важливо, що чатбот не лише містить багато корисної практичної інформації, але й передбачає можливість поставити своє питання й  отримати відповідь профільного спеціаліста. 

Так, наприклад, обравши в сервісі необхідний розділ, ви маєте змогу написати своє запитання і залишити контактний номер телефону. Цей запит буде пересланий до окремої телеграм-групи спеціалістів з відповідного напряму конкретної громади. Далі вони зможуть оперативно відреагувати та надіслати повідомлення у відповідь або зателефонувати особі, яка запитувала. Важливо, що такий сервіс є цілодобовим і поставити питання чи залишити інше повідомлення можна у будь-який день 7 днів на тиждень. 

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але зараз, в умовах агресивної російської війни, цей запас стійкості швидко виснажується. Тож контакти, поради та інші сервіси допоможуть підтримати свій психоемоційний стан,  відновити ресурс стійкості. 

Посилання на чат-бот: https://t.me/DOZ_ZODABot

Читайте також

Підтримка населення у сфері охорони здоров’я: Запорізька ОВА підписала Меморандум про співпрацю з “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ”

Обласна влада разом з ООН налагодили постачання води та твердого палива прифронтовим громадам

До Запоріжжя завітали посли дружніх країн

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2023, 654 доба

Під ворожим вогнем 17 населених пунктів - завіксовано 64 удари по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 653-го дня війни

Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію.

“Прозорість і підзвітність”: в обласному центрі виявлено підрядника, який хотів отримати кошти за невиконані роботи

У Запоріжжі СБУ викрила шахраїв, які за гроші обіцяли військовозобов’язаним нібито уникнення мобілізації

Українські захисники отримали тепловізори, що допоможуть у виконанні бойових завдань