Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Медичний чатбот в режимі 24/7 запрацював для мешканців Запорізької області

3 жовтня 2023 - 15:41

В умовах війни не у кожного пацієнта є можливість потрапити на очний прийом до лікаря, особливо у прифронтових регіонах. Тож для пацієнтів Запорізької області було запущено медичний чатбот

З його допомогою можна швидко знайти інформацію про найближчий медзаклад та його контакти, а також телефони психологічної підтримки, дізнатися як ВПО отримати медичні послуги та багато іншого. 

Розуміючи актуальність психосоціальних питань, ініціатори сервісу створили на базі чатбота базу даних та сервісів з психічного здоровʼя. Так, тут можна, зокрема, отримати необхідну інформацію про психічне здоров’я, реабілітацію та інші корисні дані для внутрішньо переміщених осіб. Також в ньому є детальна інформація щодо реалізації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як», ініційованої Оленою Зеленською. 

Також безпосередньо в чатботі можна пройти онлайн-опитування щодо свого емоційного стану та за потреби отримати конкретні поради, а також контакти місць надання психосоціальної допомоги.

Важливо, що чатбот не лише містить багато корисної практичної інформації, але й передбачає можливість поставити своє питання й  отримати відповідь профільного спеціаліста. 

Так, наприклад, обравши в сервісі необхідний розділ, ви маєте змогу написати своє запитання і залишити контактний номер телефону. Цей запит буде пересланий до окремої телеграм-групи спеціалістів з відповідного напряму конкретної громади. Далі вони зможуть оперативно відреагувати та надіслати повідомлення у відповідь або зателефонувати особі, яка запитувала. Важливо, що такий сервіс є цілодобовим і поставити питання чи залишити інше повідомлення можна у будь-який день 7 днів на тиждень. 

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але зараз, в умовах агресивної російської війни, цей запас стійкості швидко виснажується. Тож контакти, поради та інші сервіси допоможуть підтримати свій психоемоційний стан,  відновити ресурс стійкості. 

Посилання на чат-бот: https://t.me/DOZ_ZODABot

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном