Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко: “Наше завдання - не допустити корупційні дії, завершити будівництво та перевірити, скільки робіт було фактично виконано”

5 жовтня 2023 - 20:40

В рамках державної програми “Велике будівництво” ще до початку повномасштабного вторгнення проводилась реконструкція КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР. Сьогодні представники Запорізької ОВА спільно з фахівцями Держаудитслужби відвідали будівельний майданчик для проведення інспекції щодо цільового використання бюджетних коштів.

Метою посиленого контролю стало звернення Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, яка в межах своїх повноважень здійснювала перевірку об'єкта. Після звернення контролюючого органу до обласної влади Управління капітального будівництва ОДА неодноразово направляло лист підрядній організації - відповіді не отримало.

Навіть після попередження про ревізію підрядник не прибув на об'єкт, а особи, які представлялися менеджерами компанії ТОВ СК «СТРОЙІНВЕСТ», чинили спротив та не допускали перевіряючих на територію ШВСМ. Як зазначили фахівці, лише після детального аналізу з'явиться чітке розуміння обсягу виконаних робіт та доцільності використання виділених бюджетних коштів.

  • Тут змінилися дві підрядні організації, які використали близько 100 млн грн, однак фактично, результат відсутній. Наше завдання - не допустити корупційні дії, завершити будівництво та перевірити, скільки робіт було фактично виконано. По цьому питанню вже відкрито кримінальне провадження. Правоохоронним органам буде поставлено завдання, до кінця тижня виконати всі необхідні процесуальні дії, щоб Держаудитслужба надалі могла працювати без перешкод, - наголосив Юрій Малашко.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності


 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 820-го дня війни