Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в Запорізькій області

11 листопада 2023 - 11:15

В прямому етері телеканалу “Апостроф” очільник ЗОВА розповів про оперативну ситуацію в регіоні

"Ворог посилює обстріли та намагається зробити життя українців нестерпним, майже всю ніч в області лунала тривога. Кількість обстрілів останнім часом збільшилась, ворог гатить по мирних містах та селах з артилерії, РСЗВ, наносить ракетні та авіаудари.

Роз’яснювальна робота щодо необхідності евакуації з прифронтових територій триває. У незламних містах - Оріхові і Гуляйполі - ще залишаються люди. Це переважно старше покоління, яке відмовляється залишати свої домівки. Дітей поблизу лінії бойового зіткнення немає - ми провели примусову евакуацію сімей, бо дітям не місце під регулярними обстрілами. Не полишаємо спроб вмовити всіх людей добровільно виїхати на більш безпечні території.

Область повністю готова до опалювального сезон- на 100%. Крім цього, готуємося до можливих ударів ворога – проводимо необхідну роботу з захисту критичної інфраструктури."

Читайте також

Яскравий старт новорічних свят: діти пільгових категорій зустрілися зі святим Миколаєм

Загадки чарівного гуцульського краю: запорізькі діти відвідали святкову виставу в театрі імені В. Г. Магара

Діти, вірші та гарний настрій: на острові Хортиця знову працює курінь святого Миколая

Янголи, вірші та дитячі мрії: святий Миколай завітав до запорізького дитячого садочка

Коріння памʼяті: у Запоріжжі висадили ще 95 дерев на честь полеглих Захисників і Захисниць

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.12.2025

У День Збройних Сил України Василівська громада вшанувала Захисників та Захисниць України

Біль втрати та невідомості: в Запоріжжі родинам передали нагороди полеглих або зниклих безвісти за особливих обставин воїнів

У Запоріжжі відзначили військових та ветеранів з нагоди Дня Збройних Сил України

Загалом упродовж доби окупанти завдали 729 ударів по 25 населених пунктах Запорізької області

Пам'ятаємо кожного: 85 нових дзвіночків зʼявилися на Дереві пам’яті

Діалог влади та бізнесу: електронні сервіси ПФУ – крок до цифрового офісу