Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області працюють над впровадженням сучасних методів навчання

22 листопада 2023 - 17:45

Під головуванням першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Руслана Мовчана відбувся Регіональний круглий стіл «Співпраця бізнесу і закладів ПТО Запорізької області в контексті впровадження дуальної освіти».

Разом з представниками промислових підприємств району Руслан Мовчан обговорив важливі питання дуальної освіти, під час якої студенти вивчають теорію в навчальних закладах, а практичні навички опановуються безпосередньо на підприємствах. Завдяки тісній співпраці між обласною владою, підприємствами та закладами освіти стає можливим посилення конкурентоспроможності випускників, які одразу після отримання диплому матимуть корисний досвід.

Під час зустрічі досвідом використання дуальної форми навчання поділилася керівниця проєкту SEQUA Анастасія Тулке, яка розповіла про позитивний вплив новітніх методів на підприємствах Німеччини.

За підсумками роботи Регіонального круглого столу сформовано проєкт резолюції щодо підвищення ефективності подальшої співпраці бізнесу і закладів професійної технічної освіти Запорізької області в контексті розвитку дуальної освіти.

Читайте також

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року