Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 24.11.2023, 639 доба

24 листопада 2023 - 08:40

Противник шістсот тридцять дев'яту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив 141 обстріл позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів ГУЛЯЙПОЛЕ, ЗАЛІЗНИЧНЕ, НОВОАНДРІЇВКА, НОВОДАНИЛІВКА, ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ, НОВОДАРІВКА, ЧАРІВНЕ, ЧЕРВОНЕ, МАЛИНІВКА, БІЛОГІР'Я, МАЛА ТОКМАЧКА, ЛЕВАДНЕ, ЩЕРБАКИ, ПОЛТАВКА, ЛУГІВСЬКЕ, РОБОТИНЕ, КАМ'ЯНСЬКЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, СТЕПОВЕ, П'ЯТИХАТКИ, ЛОБКОВЕ, ПЛАВНІ.

Надійшло 5 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.

Читайте також

Крок до співпраці та дружби: голова Запорізької ОДА провів онлайн-зустріч з представниками норвезького регіону Тренделаг

Інкубатор проєктних волонтерських ініціатив «CREATE 2.0»: запорізьких волонтерів запрошують до участі

Мистецтво, що не зламати: у Запоріжжі діє виставка «Хортиця крізь віки… та війну»

Тепло, водопостачання і медицина: Запорізька область розпочинає співпрацю з Help – Hilfe zur Selbsthilfe

Загалом упродовж доби окупанти завдали 685 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1358-го дня війни

«Війна не може бути виправданням для закритості»: у Запоріжжі обговорили доступність публічної інформації

Національна премія «Енергоефективна Україна 2025»: запоріжців запрошують до участі

Тиждень без тривог: степногірські підлітки відкрили для себе Карпати та Львів завдяки партнерам громади

Загалом упродовж доби окупанти завдали 645 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.11.2025