Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У близько 6 тисяч абонентів відновлено енергопостачання, що зникло внаслідок негоди

27 листопада 2023 - 15:40

Про забезпечення прозорості і підзвітності під час використання бюджетних коштів та посилення роботи комунальних служб говорили на традиційній нараді очільника Запорізької обласної військової адміністрації Юрія Малашка з керівниками структурних підрозділів ОДА, начальниками РВА та військових адміністрацій населених пунктів.

Так, одне з пріоритетних завдань обласної влади – протидія зловживанням службовим становищем. Юрій Малашко підписав Наказ, метою якого є забезпечення ефективного та прозорого проведення закупівель, а також запобігання проявам корупції у цій сфері.  Тепер керівники структурних підрозділів та установ повинні надавати обґрунтування економічної та соціальної доцільності їх проведення, а також оприлюднювати всі етапи – від оголошення до укладення договору. Інформація про заплановані закупівлі усіх структурних підрозділів облдержадміністрації та 5-ти районів області є на офіційному сайті Запорізької ОДА. 

  • Такі превентивні заходи дозволять попередити зловживання з боку посадових осіб. Звертаю увагу керівників всіх рівнів: на війні неприпустимі подвійні стандарти! Кожен крок влади має бути прозорим! - наголосив Юрій Малашко.  

Крім цього, очільник ЗОВА нагадав про ситуацію, що виникла в Кушугумській громаді внаслідок суперечки між двома підприємствами життєзабезпечення. Станом на зараз водопостачання в Малокатеринівці повністю відновлено. 

Юрій Малашко зауважив, що конфлікт між двома суб’єктами господарювання, показав нескоординованість дій керівників, від яких залежить ухвалення адекватних рішень в сфері життєзабезпечення населення. Обласна влада співпрацює з відповідними службами, аби оперативно виявляти перебої в роботі комунальних систем та ліквідовувати їх.

Також директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Віталій Литвиненко доповів, що через негоду в Запорізькій області знеструмлено понад 14 тисяч абонентів - відповідні служби переведені в посилений режим роботи та працюють над ліквідацією наслідків. Впродовж минулої доби і цієї ночі у регіоні відновлено електропостачання для близько 6 тисяч абонентів.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан