Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі спортсмени вибороли перші місця на світових змаганнях

28 листопада 2023 - 18:10

Начальник ЗОВА Юрій Малашко на прес-конференції привітав та відзначив запорізьких чемпіонів.

За результатами виступів запорізьких спортсменів на  міжнародних змаганнях відбулась  зустріч переможців та їхніх тренерів з керівництвом області.

• Дякую кожному з вас за те, що заявляєте на міжнародній арені  про Україну як державу-переможницю. Завдяки вам на головних світових аренах підіймається синьо-жовтий прапор та звучить український гімн. Але пам’ятаємо, що найбільшу Перемогу - дуже високою ціною - зараз виборюють ЗСУ, - зазначив Юрій Малашко.

У Чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу, який пройшов в Іспанії, взяли участь 54 спортсмена збірної України, які вибороли 26 медалей серед яких 9 золотих, 7 срібних та 10 бронзових. У командному заліку світового чемпіонату збірна України посіла друге місце у змаганнях серед жінок та друге місце у змаганнях серед жінок-майстрів.

У Кубку світу з фіт-модель спортсменки збірної України вибороли три золоті медалі, дві з яких здобула запорізька спортсменка Анастасія Воскресенська. Вона посіла 1 місце у розділі жінки бодіфітнес (ростова категорія +168 см) та 2 місце в розділі жінки-майстри бодіфітнес (відкрита ростова категорія)

Також в Іспанії пройшов 1-й абсолютний чемпіонат Світу з кіокушин карате (WKB) серед чоловіків і жінок у розділі “куміте” і “ката” – The 1st Open World Kyokushin Karate Championship in open weight category.

В розділі “ката” запорожець Максим Сап’яний здобув золоту нагороду та титул Абсолютного чемпіона світу в розділі “ката” серед чоловіків, у фінальному двобію 15-річний Максим здолав 40-річного суперника.

Ліка Цулукідзе здобула бронзову нагороду в розділі “ката” серед жінок, серед її тренерів є боєць Нацгвардії України Борис Булескерія.

В  польському місті Вроцлав відбувся чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у розділі «бойове двоборство». Змагання зібрали спортсменів з більше 10 країн світу. Національна збірна команда України за підсумками виступів здобула перше загальнокомандне місце, випередивши збірні Польщі та Німеччини. Внесок до скарбниці нагород збірної команди України зробили і спортсмени Запорізької області.

• Аліна Кожушко –  категорія 14-15 років (до 50кг), розділ Б1-1 місце, Б2-2 місце.
  • Роман Палій – категорія 14-15 років (до 60кг), розділ Б1-2 місце, Б2-3 місце.
  • Ярослав Сирик – категорія 16-17 років (до 70кг), розділ Б3-3 місце, Б1-1 місце.
  • Ілля Кириченко. – категорія 16-17 років (до 60кг), розділ Б3-3 місце Б1-2 місце.
  • Артем Агаджанян – категорія 18+ років (до 65кг), розділ Б1-1 місце, Б4-2 місце.
  • Радіон Ігнатишин – категорія 18+ років  (до 70кг), розділ Б3-2 місце.
  • Дмитро Борисов – категорія 18+ років (до 60кг), розділ Б3-2 місце.
  • Владислав Звонарьов – категорія 18+ (до 65).