Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

29 листопада 2023 - 13:00

Очільник ЗОВА Юрій Малашко провів нараду щодо погашення заборгованості за водопостачання з головами громад Запорізького району та комунальниками. Так, на минулому тижні виникла безпрецедентна ситуація: внаслідок суперечки між двома суб'єктами господарювання жителі двох населених пунктів залишилися без води. При цьому абсолютну байдужість виявили представники громади, які своєчасно не налагодили контакт з підприємствами. 

  • Питання до осіб, що несуть відповідальність за добробут людей: чому обласна влада в ручному режимі повинна вирішувати проблеми, які накопичилася через брак комунікації між споживачами послуг та тими, хто їх надає? Очільники територій не можуть пояснити, чому за умови наявних залишків коштів у місцевих бюджетах, виникають такі великі борги. Тому доручаю в найкоротші терміни провести сесії місцевих рад для ухвалення відповідних рішень.

Очільник ЗОВА зазначив, що обласна влада готова надати громадам фінансову підтримку, однак першочергово саме представники громад мають переглянути залишки у бюджеті та почати погашати наростаючі борги.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан