Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

29 листопада 2023 - 16:40

Під час “гарячої лінії” голова Запорізької обласної військової адміністрації  Юрій Малашко поспілкувався з жителями регіону. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків збройної агресії рф, змін у графіці руху внутрішньообласних автобусних маршрутів, відновлення тепломереж та забезпечення населення твердим паливом.

Так, до очільника Запорізької ОВА з проханням посприяти з відновленням даху звернулась власниця пошкодженого будинку. Жінка зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Юрій Малашко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури. 

Крім цього, до облдержадміністрації звернулись зі скаргою на перевізників, що обслуговують маршрут з м. Запоріжжя до с. Веселянка. Місцеві жителі просять змінити графік руху автобусів, адже не можуть дістатися додому після роботи. 

Ще одне жінка звернулась з проханням допомогти з відновленням тепломереж. Вона зазначила, що вже телефонувала до міського контакт центру, проте там їй у відмовили. 

На “гарячу лінію” зателефонувала мати військовослужбовця, який вже більше року перебуває в російському полоні. Очільник ЗОВА надав їй роз’яснення щодо алгоритму подальших дій та зауважив, що для обміну полоненими обласна влада регулярно звертається до третіх країн та міжнародних організацій. 

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Юрій Малашко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв'язатись з громадянами. Більшість проблемних питань голова Запорізької ОВА взяв під особистий контроль. 

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 881-го дня війни

Жнива в Запорізькій області: врожай зібрано на 94 % засіяних ранніми зерновими площ

Реформа шкільного харчування: досвід та перспективи

«Наша мета – в найкоротший термін передати ключі від квартир їхнім власникам», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров щодо відновлення зруйнованого будинку

«Ситуація з енергозабезпеченням в Запорізькій області поступово покращується», – речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні графіки відключень

Одна година без вуличного освітлення – 1,5 тисячі домогосподарств зі світлом

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни