Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

29 листопада 2023 - 16:40

Під час “гарячої лінії” голова Запорізької обласної військової адміністрації  Юрій Малашко поспілкувався з жителями регіону. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків збройної агресії рф, змін у графіці руху внутрішньообласних автобусних маршрутів, відновлення тепломереж та забезпечення населення твердим паливом.

Так, до очільника Запорізької ОВА з проханням посприяти з відновленням даху звернулась власниця пошкодженого будинку. Жінка зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Юрій Малашко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури. 

Крім цього, до облдержадміністрації звернулись зі скаргою на перевізників, що обслуговують маршрут з м. Запоріжжя до с. Веселянка. Місцеві жителі просять змінити графік руху автобусів, адже не можуть дістатися додому після роботи. 

Ще одне жінка звернулась з проханням допомогти з відновленням тепломереж. Вона зазначила, що вже телефонувала до міського контакт центру, проте там їй у відмовили. 

На “гарячу лінію” зателефонувала мати військовослужбовця, який вже більше року перебуває в російському полоні. Очільник ЗОВА надав їй роз’яснення щодо алгоритму подальших дій та зауважив, що для обміну полоненими обласна влада регулярно звертається до третіх країн та міжнародних організацій. 

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Юрій Малашко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв'язатись з громадянами. Більшість проблемних питань голова Запорізької ОВА взяв під особистий контроль. 

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан