Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

4 грудня 2023 - 13:20

На сьогодні, 04 грудня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено 63 населені пункти - протягом тривалого часу. Загалом без енергопостачання залишається 25951 абонент.

Протягом 01-03 грудня ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 7587 споживачів.

Зокрема, енергетики усунули нові руйнування в електромережах прифронтових територій та заживили 4271 домівку у 4 населених пунктах Василівського району, що знеструмлювалися через бойові дії.

Також в ніч проти суботи внаслідок пошкодження електрообладнання було знеструмлено 1181 родину в одному з населених пунктів Запорізького району. Попри великий обсяг робіт, вже по обіді енергетики повністю відновили їх енергопостачання.

Крім того, ремонтні бригади Запорізьких міських електромереж повернули світло загалом до 2135 осель у м. Запоріжжя, що знеструмлювалися через пошкодження кабельних ліній електропередачі в ніч проти неділі.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 04.12.2023 на підконтрольній території області відключено 39 населених пунктів (14 475 абонентів), з них частково 16 населених пунктів (502 абоненти).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації. 

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 13 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 79 об’єктів (у т.ч. 1 каналізаційна очисна споруда, 6 водопровідних станцій та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 21 водонапірних башт, 6 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 8719 будинків приватного сектору.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан