Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

4 грудня 2023 - 13:20

На сьогодні, 04 грудня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання на підконтрольній території Запорізької області відключено 63 населені пункти - протягом тривалого часу. Загалом без енергопостачання залишається 25951 абонент.

Протягом 01-03 грудня ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 7587 споживачів.

Зокрема, енергетики усунули нові руйнування в електромережах прифронтових територій та заживили 4271 домівку у 4 населених пунктах Василівського району, що знеструмлювалися через бойові дії.

Також в ніч проти суботи внаслідок пошкодження електрообладнання було знеструмлено 1181 родину в одному з населених пунктів Запорізького району. Попри великий обсяг робіт, вже по обіді енергетики повністю відновили їх енергопостачання.

Крім того, ремонтні бригади Запорізьких міських електромереж повернули світло загалом до 2135 осель у м. Запоріжжя, що знеструмлювалися через пошкодження кабельних ліній електропередачі в ніч проти неділі.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на 04.12.2023 на підконтрольній території області відключено 39 населених пунктів (14 475 абонентів), з них частково 16 населених пунктів (502 абоненти).

У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації. 

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 13 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 79 об’єктів (у т.ч. 1 каналізаційна очисна споруда, 6 водопровідних станцій та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 21 водонапірних башт, 6 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 8719 будинків приватного сектору.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 847-го дня війни

Підземна школа-фортеця: в Запоріжжі будують унікальний навчальний заклад

«Не буває прямого шляху, на ньому будуть як поразки, так і перемоги»: запорізькі олімпійці поділилися досвідом з юними спортсменами

Активна молодь навчатиметься відновленню країни на форумі «Державотворець»

На приватизаційні аукціони виставлені два підйомні крани козлові

«Україна для кожної дитини» – онлайн-платформа для усиновлення

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації