Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ викрила депутата від однієї з політичних партій України, яка увійшла до складу окупаційного «окружного Совета депутатов»

5 грудня 2023 - 16:00

Служба безпеки України оголосила про підозру депутату від однієї з політичних партій України, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами.

Під час розслідування співробітники СБУ зібрали неспростовні докази вини зловмисниці у злочинах проти державної безпеки України. Зрадницею виявилась мешканка Пологівського району, депутат міськради 8 скликання.

Діючий депутат зрадила народу України та приєдналась до агресорів після захоплення частини регіону.Встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. Будучі директором та співвласницею одного з фермерських господарств району вона допомагала окупантам надаючи їм автомобільну техніку, продовольчі товари, пальне та будівельні матеріали. За це агресори запропонували їй вступити до партії країни –агресора «единая россия» та балотуватися до «окружного Совета депутатов».

З цією метою, з травня по вересень 2023 року, вона здійснювала публічну агітацію, спрямовану на підвищення її особистого іміджу та підтримку держави-агресора рф, шляхом розміщення плакатів з передвиборчою агітацією  та розповсюдження друкованих і відео матеріалів із закликами на підтримку її на виборах як кандидата в депутати від політичної партії держави-агресора.

Для того, щоб збільшити аудиторію своїх прихильників, вона навіть домовилась з окупаційною владою про отримання гуманітарної допомоги, яку в подальшому роздавала незахищеним верствам місцевого населення Пологівської міської територіальної громади.

Після свого обрання, колаборантка була призначена на посаду «Председателя постоянной комиссии Пологовского окружного Совета депутатов по аграрным вопросам» та увійшла до складу «Постоянной комиссии Пологовского окружного Совета депутатов по бюджетным вопросам».

На своїй посаді вона взяла на себе контроль за роботою аграрного бізнесу в районі. Також зрадниця приймала участь у вдосконаленні системи оподаткування за російськими законами.

Крім того, вона примушувала фермерів та підприємців району до підтримки військ рф та вимагала грошові кошти, у разі не згоди погрожувала переслідуваннями та «блокуванням» бізнесу.

Слідчі СБ України в Запорізькій області кваліфікували дії колаборантки за ч. 5, ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.Викриття зрадниці здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

 

За матеріалами Служби безпеки України

Читайте також

Заморозки мало вплинули на майбутній врожай: голова Запорізької ОДА ознайомився з ходом посівної кампанії у Вільнянській громаді

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.05.2025

XI Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: стартувала реєстрація

Впродовж доби окупанти завдали 400 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Програма «ENABLE» для представників молодіжних рад: встигніть зареєструватися

«Здорова їжа Запоріжжя»: у регіоні стартував проєкт, який покращить знання школярів про здорове харчування

У Запоріжжі учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» обговорили можливості для розвитку стартапів та інноваційних проєктів

У Запоріжжі учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» обговорили можливості для розвитку стартапів та інноваційних проєктів

Початок травня – під звуки вибухів: ворожий удар по Запоріжжю

Ворожа атака на Запоріжжя: до лікарень міста продовжують звертатися постраждалі

Сонячна енергетика – новий крок до енергонезалежності Запорізької області

У звʼязку з технічними проблемами 02.05.2025 тимчасово не працюють скриньки електронної пошти для подачі звернень громадян та запитів на публічну інформацію