Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко привітав з Днем Збройних сил України бійців на передовій

6 грудня 2023 - 12:00

Очільник Запорізької обласної військової адміністрації відвідав бойові позиції одного з підрозділів, який наразі боронить рубежі та б’ється за світле майбутнє Батьківщини.

Юрій Малашко передав необхідне спорядження та подякував бійцям, які щоденно стримують ворога, бережуть наші домівки та виборюють законне право на вільне життя у вільній країні. Також голова ЗОВА вручив воїнам медалі за особисту мужність і самовідданість, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків.

  • Від початку війни ЗСУ довели: українська армія - це міцний щит нашого народу. Вони перші, хто кинув виклик терору та жорстокості й нагадав усьому світу: Україна - незалежна! Кожна передача та кожний організований збір коштів - це наше “дякую” за новий день. Кожна складена про вас пісня - наше “спасибі” за право називатися українцями. Жоден орден не зможе уславити всю ту мужність та самовідданість, з якою ви захищаєте державу. Слава хоробрим і незламним захисникам! Вічна пам’ять тим, хто повернувся “на щиті”. Слава Збройним силам України! 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан