Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

7 грудня 2023 - 17:05

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника ЗОВА Юрія Малашко обговорили внесені зміни до порядку організації й функціонування Пунктів Незламності та укладення договорів на постійне обслуговування між комунальними підприємствами та аварійно-рятувальними службами. 

Так, балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики. Це допоможе оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та мінімізувати їх наслідки. 

Кабінетом Міністрів внесено зміни до постанови щодо Порядку організації та функціонування Пунктів Незламності, зокрема, стосовно оприлюднення інформації про місця розташування таких об’єктів на мапі. Крім цього, оновлено перелік пунктів, що працюють за графіком, цілодобово та розгорнутих фахівцями ДСНС. 

Також присутні підтримали рішення про виділення з регіонального резерву матеріальних цінностей, зокрема OSB-плит, шиферу та плівки для ліквідації наслідків збройної агресії рф.

Читайте також

Наполегливість та потужні результати: як вихованці запорізької ДЮСШ «Олімп» підкорюють всеукраїнські вершини

Зберегти правду про війну: запоріжців закликають ділитися свідченнями на платформі «Свідок»

Виплати на дітей ВПО без урахування доходів батьків: як отримати 3000 гривень

Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства активізує свою діяльність

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.04.2026

Аграрії з прифронтових громад можуть застрахувати свій врожай та отримати до 60 % компенсації страхової премії від держави

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1508-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 456 ударів по 28 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Збір анкет на Global Teacher Prize Ukraine-2026 розпочато: запорізьких вчителів запрошують до участі

Синхронність, технічна майстерність та віра у перемогу: запорізькі спортсмени підкорюють міжнародні арени