Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Мешканців Запорізької області закликають вакцинуватися від грипу

18 грудня 2023 - 16:10

Про штами вірусів, розповсюджених на території регіону, розповів генеральний директор Запорізького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар, Тарас Тищенко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

Так, в поточному епідемічному сезоні спостерігаються невисокі показники захворюваності на ГРВІ. З 2 жовтня  по 10 грудня 2023 року у Запорізькій області гостру респіраторну вірусну інфекцію діагностовано у 22558 пацієнтів, з них COVID-19 - у 2331 особи. Показник захворюваності нижче  порогового на 70%-55%, однак поступово зростає.

Станом на 17 грудня поточного року циркуляція вірусів грипу лабораторними дослідженнями не підтверджується. Продовжується кампанія з вакцинації. Від початку сезону щеплено 3181 мешканця регіону, з них 2162 - перебувають у групі ризику. Тарас Тищенко закликав жителів регіону, а особливо медичних працівників, людей похилого віку, осіб з хронічними захворюваннями, якомога швидше вакцинуватись, аби уникнути можливих ускладнень. Головний санітарний лікар зазначив, що вакцина проти грипу наявна в аптеках.


Читайте також

Сильніші разом: Чернігівська громада з Бердянщини розширює коло партнерів

Безоплатна імплантація та заміна електрокардіостимулятора: що змінилося у 2026 році

Сервіси «Ветеран PRO» тепер у Дії: цифрові послуги для ветеранів та ветеранок доступні у смартфоні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Допомога цивільним полоненим, зниклим безвісти та їхнім рідним: як отримати інформацію

Як отримати компенсації за комунальні послуги: роз’яснення для власників та орендарів пунктів евакуації

Партнерство заради рівності: як структура ООН Жінки розширює можливості для жінок Запорізької області

«Сила нашої команди – в єдності»: стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 816 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати