Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За матеріалами СБУ засуджено 3 «високопосадовців»-колаборантів на Запоріжжі

26 грудня 2023 - 12:00

У Запоріжжі за матеріалами СБУ до різних термінів позбавлення волі засуджено 3 колаборантів, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема, 7 років позбавлення волі отримала  депутат Мелітопольської районної ради 8-го скликання від забороненої політичної партії – опзж.

Діючий депутат зрадила народу України та приєдналась до агресорів після захоплення частини регіону.

Встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення, вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це агресори запропонували їй посаду «керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району».

Іншу колаборантку заочно засуджено до 8 років позбавлення волі. Зрадницею виявилась мешканка Якимівки, яка зайняла посаду заступника голови  «Акимовской поселковой администрации Мелитопольского района».

Ще одна ворожа поплічниця,   яка у червні 2022 року в окупованому  Молочанську добровільно зайняла посаду «начальника отдела по земельным ресурсами экологической безопасности» у незаконному органі влади держави агресора – «Военно-гражданская администрация г. Молочанск Запорожской области» отримала 10 років позбавлення волі.

На своїх посадах зрадниці усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, координують діяльність підпорядкованих підрозділів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав їх винними у колабораційній діяльності.

Наразі зловмисниці переховуються на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, але співробітники СБУ проводять комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності.

 Заходи із документування злочинної діяльності здійснювали співробітники  Управління СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ