Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко: “Робота окремих військово-лікувальних комісій на території Запорізької області є незадовільною”

27 грудня 2023 - 14:30

Очільник ЗОВА провів нараду з головами військово-лікувальних комісій, аби визначили кілька шляхів для покращення роботи. Окремо обговорили питання щодо оптимізації роботи медпрацівників у складі комісій.

Юрій Малашко зазначив, що робота окремих військово-лікувальних комісій на території Запорізької області є незадовільною. Посадовець наголосив, щл головне завдання - забезпечити швидке та зручне проходження медогляду військовозобов’язаними, а всі процеси мають відбуватися максимально прозоро. Окремо на нараді обговорили питання щодо оптимізації роботи медпрацівників у складі комісій.

- Аби посилити наші Сили оборони, тримаємо постійний контакт з очільниками громад. Кожен на своєму рівні має забезпечувати належну допомогу, щоб покращити обороноздатність регіону. Отож, вчергове наголошую, що всі наші ресурси мають направлятися на підтримку армії! - підкреслив Юрій Малашко.

Читайте також

Фінансова підтримка сім’ям загиблих військовослужбовців: пенсія у зв’язку з втратою годувальника

Загалом упродовж доби окупанти завдали 941 удар по 41 населеному пункту Запорізької області

Доступ до освіти для кожної дитини: нова допомога від Фундації Олени Зеленської

«Ми прагнемо допомагати Україні та бути поруч у цей складний час», – делегація Посольства ФРН в Україні та ЮНІСЕФ відвідали Запоріжжя з робочою поїздкою

Дія.Бізнес: практичні інструменти для підтримки та розвитку підприємництва

Крок за кроком до омріяного вишу: вступна кампанія 2026 року

Запорізька область отримає майже 2 млрд грн на підготовку до наступної зими

Ситуація в енергосистемі: наслідки ворожих ударів, ремонтні роботи та прогнози щодо графіків

Центр рекрутингу української армії в Запоріжжі відзначив другу річницю створення

Кулінарія, арт-терапія та піклування про своє здоров’я: у Запоріжжі організували майстер-класи для людей 60+

Як в Запорізькій області вирішують проблеми ВПО

Державний ваучер на освіту – можливість здобути нову професію